SECRETS

“Midnight Gents” ir Petras Daunys pristato gyvos muzikos projektą renginiams – “Secrets”

Petras Daunys – talentingas, charizmatiškas ir stilingas jaunosios kartos muzikos atlikėjas. Įvairių televizijos muzikinių projektų dalyvis ir finalininkas, buvęs radijo laidų vedėjas. Grupė koncertuoja tiek didžiosiose scenose ir televizijos projektuose, tiek asmeninėse/miestų šventėse, naktiniuose klubuose ar labdaros renginiuose.

HOT STUFF

“Midnight Gents” ir Beatriče Jevdokimovaitė pristato gyvos muzikos projektą renginiams – “Hot Stuff”

Atlikėja ir dainų kūrėja Beti – televizijos projekto Lietuvos Balso finalininkė, užkurianti tikrą vakarėlį pačių populiariausių naktinių klubų šokių aikštelėje savo išskirtine programa ir šokių judesiais. Grupė koncertuoja tiek didžiosiose scenose ir televizijos projektuose, tiek asmeninėse/miestų šventėse, naktiniuose klubuose ar labdaros renginiuose.

DANCE WITH ME

Dovi (Dovydas Misiūnas) – dainininkas, muzikantas, dainų rašytojas. Neseniai grįžęs iš 7 metus trukusių muzikinių nuotykių Londone.
Dovi atlieka jausmingas, širdį virpinančias dainas. Jo muzika sukuria jaukia ir šiltą atmosferą. Visi klausytojai, tik išgirdę pirmas natas jaučiasi lyg atvykę ten, kur visada norėjo nuvykti. Grupė koncertuoja tiek didžiosiose scenose ir televizijos projektuose, tiek asmeninėse/miestų šventėse, naktiniuose klubuose ar labdaros renginiuose.

Gintarė Korsakaitė
“NEW RULES”

Gintarė Korsakaitė – išskirtinio vokalo savininkė, profesionali atlikėja, daugelio tarptautinių muzikinių konkursų prizininkė, Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos dalyvė, taip pat sužibėjusi populiariuose televizijos projektuose, tokiuose kaip „Lietuvos balsas“ ir „Finalo ketvertas“. Šiuo metu Gintarė dirba su geriausiais Lietuvos muzikos prodiuseriais ir aktyviai kuria naujas dainas. Jos singlai jau skamba populiariausiose Lietuvos radijo stotyse, o Jūsų šventėse kartu su „Midnight Gents“ Gintarė kviečia šėlti gyvos muzikos koncertuose, kuriuose skambės geriausių šokių muzikos hitų programa!

MIDNIGHT GENTS “CLUB SET”

“Midnight Gents” – tai unikalus projektas/grupė, sukurta dviejų profesionalių muzikantų Pauliaus Jaskūno (bosinė gitara) ir Jono Lengvino (būgnai). Duetas išsiskiria nauja koncepcija, kai skambant visiems gerai žinomiems hitams, tuo pat metu ritmo grupė papildo muziką improvizacijomis bei uždegančia energija. Kai sunku išsirinkti kas šokdins jūsų šventės svečius DJ ar gyva grupė, „Midnight Gents“ duetas yra puikus pasirinkimas.

Su atlikėjais Marijonu Mikutavičium, SEL ir kitais žinomais Lietuvos muzikos veidais scenoje pasirodančių profesionalių muzikantų Pauliaus Jaskūno ir Jono Lengvino muzikinis duetas „Midnight Gents“ gyvų pasirodymų metu žavi publiką uždegančia energija, kūrinius papildančiomis išskirtinėmis improvizacijomis, o šių ugningų muzikantų duetas yra muzikinis derinys, kuriam atsispirti tiesiog neįmanoma!

PARTY POP

PARTY POP su Gabriele Senkevičiūte programa sudaryta iš pačių žinomiausių vakarėlių hitų sąrašo! Energingas pasirodymas privers šokti aikštelėje bei dainuoti visiems gerai žinomas dainas. Aksominis Gabrielės balsas nepaliks abėjingų net ir pačių išrankiausių klausytojų. Uždeganti Midnight Gents energija papildys muziką savo instrumentinėmis improvizacijomis ir užvedančiais šokių judesiais. Bendravimas su publika įtraukia vakarėlio dalyvius ir neleidžia atsipalaiduoti tol iki kol publika nepradeda skanduoti “Pakartot”!!!

Programos kūrinių sąrašą galite rasti meniu skyrelyje “KŪRINIAI”

MILITA DAIKERYTĖ

MILITA DAIKERYTĖ – Ryški, žavinga, talentinga – epitetai puikiai apibūdinantys atlikėją Militą Daikerytę, kurią klausytojai pažįsta iš įvairių televizinių projektų, tokių kaip nacionalinė „Eurovizijos“ atranka, „Lietuvos balsas“ bei, žinoma, „X faktorius.

,,Žvaigždės“ – daugiausia publikos dėmesio ir komisijos liaupsių sulaukusi Milita 2020-siais buvo karūnuota šio populiaraus muzikinio projekto nugalėtoja.

Šiemet, paskatinta sėkmės televiziniuose projektuose, su trenksmu grįžta į sceną, kurioje su ja pasirodymus rengs „Midnight Gents“ muzikantų komanda – Paulius Jaskūnas (bosinė gitara) ir Jonas Lengvinas (mušamieji).

Programos kūrinių sąrašą galite rasti meniu skyrelyje “KŪRINIAI”

ROCK ON TOP

Midnight Gents su Emilijana projekte skamba žinomiausi garsiausių Rock stiliaus atlikėjų kūriniai: AC/DC, Guns & Roses, Queen, Kings of Leon, Maneskin bei daugelio kitų žinomų grupių kūriniai.

Projekto siela ir balsas Emilija Katauskaitė – buvusi Lietuvos balso finalistė ir pagrindinė vokalistė grupėje Magnit. Neseniai baigė vokalo studijas preztižiniame Londono BIMM universitete ir kelerius metus koncertavo aplink pasaulį. Ji sužavi vokaliniais sugebėjimais, bei stilių ir žanrų įvairove daugiau nei penkiomis kalbomis.

“Midnight Gents” ir Emilijanos projektas “Rock On Top” geriausias pasirinkimas jūsų nutrūktgalviškiausiam vakarėliui!

Programos kūrinių sąrašą galite rasti meniu skyrelyje “KŪRINIAI”


LOVE SONGS

Programa išsiskiria šiltais romantiškais kūriniais, tinkantiems įsymylėjeliams bei romantiškos muzikos mėgėjams. Gabrielė Senkevičiūtė  – kelerius metus muzikavusi Tenerifėje Gabrielė, nekantrauja ir vėl dalintis muzika su lietuviška publika. Per dešimt dainavimo metų Gabrielė sukaupusi solidų patirties bagažą – 5-eri metai grupėje Fun Clock (funk/jazz/disco stilistika), su kuria koncertavo įvairiuose Lietuvos festivaliuose, Lietuvos Balso finalininkė, ketveri metai darbo su Linu Adomaičiu, daugybė pasirodymų įvairiuose renginiuose.

Programos kūrinių sąrašą galite rasti meniu skyrelyje “KŪRINIAI”


CHRISTMAS SPECIAL

Midnight Gents su Gabriele Senkevičiūte pristato Kalėdinių dainų projektą: ,,Christmas Special” – tai jaukumo ir šilumos kupinas projektas, kuris jums primins maloniausias akimirkas praleistas su artimiausiais draugais bei šeima. Projekto programai atrinkome visiems gerai žinomas, seniai pamiltas, gražiausias ir smagiausias kalėdines dainas, kurios prišauks Kalėdų dvasią į kiekvieno širdį. Švęskime Kalėdas kartu!


Programos kūrinių sąrašą galite rasti meniu skyrelyje “KŪRINIAI”

ELECTRO / ACOUSTIC

“Midnight Gents” ir Urtė Šilagalytė pristato “Electro/Acoustic” gyvo garso programą. Programa išsiskiria iš daugelio kitų tuom, kad ji patiks ir ramesnės muzikos myletojams, taip pat patenkins nenustygstančių vietoje vakarėlio svečių norus. Programoje skamba populiariausi, visiems gerai žinomi pasauliniai hitai, taip pat ir puikiai visiems žinomi Lietuviški šių laikų kūriniai. “Electro/Acoustic” gyvo garso programa skirta Jūsų renginiui.

Programos kūrinių sąrašą galite rasti meniu skyrelyje “KŪRINIAI”